Haber İçeriğiBöbrek Nakli Merkezimiz

     Hastanemiz ( İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi) 2011 yılında beyin ölümü bildirimi ve kadavra donör sayısına katkıda bulunarak, organ bekleyen hastalarımıza gösterilen gayret ve çalışmalarıdan dolayı Sağlık Bakanlığı Tedavi Hizmetleri Müdürlüğü tarafından ''TEŞEKKÜR BELGESİ '' ile onurlandırıldı.

     Sağlık Bakanlığımızın vermiş olduğu Teşekkür Belgesi'ni almamızda hizmeti ve emeği geçen '' Nöroloji Kliniği Adına Doç. Dr. Yeşim BECKMANN, Anestezi Kliniği Adına İdari Sorumlu Uzm. Dr. Nagihan KARAHAN, Beyin Cerrahi Kliniği Adına Eğitim ve İdari Sorumlu Prof. Dr. Nurullah YÜCEER, Radyoloji Kliniği Adına Eğitim ve İdari Sorumlu Prof. Dr. Orhan OYAR ve Uzm. Dr. Melike Bedel KORUCU ve Organ Nakli Koordinatörü Dr. Rahmi BAYKAN '' ekibimize Başhekimimiz Sayın Prof. Dr. Behzat ÖZKAN tarafından belgeleri taktim edildi

     Hastanemizde 2007 yılı Aralık ayında başlayan böbrek nakilleri, 2011 yılı Mart ayına kadar devam ettirilmiş ve daha sonra uygulamaya bir süre ara verilmiştir. Hastanemiz, Cerrahi Kliniği doktorlarından Uzm. Dr. Ahmet ER sorumluluğunda tekrar faaliyete geçirilecek olan Böbrek Nakil Merkezimiz, en kısa sürede halkımızın ve sağlık sektörünün hizmetine sunulacaktır.

 

Haber Resimleri

 
 

  © 2014 T.C. Sağlık Bakanlığı İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi. Tüm Hakları Saklıdır.