Haber İçeriği    Hastanemiz, Kent Merkezine 5 km uzaklıkta olup, Karabağlar İlçemizin Yeşilyurt semtinde bulunmaktadır. Ulaşım raylı sistem, Belediye Otobüsleri ve Ticari dolmuşlar ile sağlanmaktadır.

     MERKEZDEN ULAŞIM : Hastanemize merkezden ulaşmak için aşağıda belirlenmiş Belediye otobüsleri ile ulaşımı sağlayabilirsiniz.
     A-) 18 YEŞİLYURT - KONAK
     B-) 19 ŞEHİTLER - KONAK (ACİL SERVİS TARAFINDAN)
     C-) 20 KOOPERATİF EVLERİ - KONAK (ACİL SERVİS TARAFINDAN)

     BASMANE GARINDAN ULAŞIM : Hastanemize Ege Bölgesine bağlı ilçeler veya kasabalardan raylı sistem ile ulaşmayı tercih eden vatandaşlarımız, son istasyonları olan Basmane tren garında indikten sonra Basmane Meydan da kurulu olan Belediye Garajında konuşlandırılmış aşağıda numarası ve güzergahı belirlenmiş Belediye Otobüsü ile hastanemize ulaşmaları mümkün olacaktır.
     A-) 161 ŞEHİTLER - BASMANE

     ALSANCAK GARINDAN ULAŞIM : Hastanemize Ege Bölgesine bağlı ilçeler veya kasabalardan raylı sistem ile ulaşmayı tercih eden vatandaşlarımız, son istasyonları olan Alsancak Tren Garında indikten sonra hat numarası belirlenmiş olan belediye otobüsleri ile hastanemize ulaşabilirler.
     A-) 79 YEŞİLYURT - HALKAPINAR

     RAYLI SİSTEM İLE ULAŞIM : Hastanemize ulaşmanın bir diğer yolu olan hafif raylı sistem iki etaptan oluşmaktadır. Bunlardan bir tanesi EVKA - 3 / ÜÇYOL güzergahında çalışan İzmir Metrosudur.Hastanemize gelmek için metroyu kullanmayı tercih eden hastalarımız bu istasyonlara ulaşımı sağlayan Belediye otobüsleri ile istasyonlara ulaşarak metroyu kullanabilirler.Metro ile Üçyol son istasyona gelen hastalarımız Metro çıkışındaki Belediye Otobüs Duraklarını kullanarak hastanemize çok rahat ve kolay bir şekilde ulaşımlarını sağlayabilirler.Metronun kullanılmasının rahatlığı ulaşım için verdiğimiz tüm belediye otobüslerinin üçyol metro son durağının bulunduğu otobüs durağından geçmesidir.Yani hastanemize ulaşımı sağlayan tüm otobüsler istasyon durağında vatandaşlarımızın hizmetindedir. Hafif raylı sistemin bir diğer kolu olan İZBAN ile de hastanemize ulaşmak gayet mümkündür. ALİAĞA - CUMAOVASI arası çalışan İZBAN hattını kullanarak Halkapınar Aktarma Merkezine ulaşabilecek olan hastalarımız aktarma merkezinden İzmir Metrosunu kullanarak üçyol son durağa ulaşabilir ve Üçyol Otobüs duraklarından ulaşım için belirlenmiş Belediye Otobüslerini kullanarak hastanemize rahatlıkla gelebilirler.

     TİCARİ DOLMUŞLAR İLE ULAŞIM : Hastanemize ulaşımın diğer bir yolu da ilçelerden Yeşilyurt semtine gelen ticari dolmuşlar aracılığı ile sağlanmasıdır. Yeşilyurt semtine çalışan tüm Hatlı Dolmuşlar hastanemizden geçmektedir.

 

Haber Resimleri

 
 

  © 2014 T.C. Sağlık Bakanlığı İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi. Tüm Hakları Saklıdır.